Skip to main content

Sosyal ağların çoğalması mı desem, hobilerin yıllar içerisindeki değişimi mi desem bilemedim fakat “keşke yıllar öncesindeki blog sayfamı kapatmasaydım” pişmanlığıyla ilk yazıma giriş yapayım. Yıllar önce demişken en son 2015 yılında kullanmıştım.

Altı senede birçok şey değişti tabi. En basitinden örnek verecek olursam o dönemler üniversite okuduğum zamanlardı. Tokat’ın eşsiz manzarası(?), bez dolabım, bilgisayarım ve ben. Özlüyorum o günleri.

Tokat İmren Sitesi

Üniversite hayatı bitti, iş hayatına giriş yapıldı, insanlar kazanıldı ve kaybedildi derken şuan herkes gibi pandemi şartlarında sağlıkla hayatta kalmaya çalışıyorum. Hakkımda – Alper AYDENK kısmında yazdığı gibi uzun zamandır görsel tasarım, dijital ve fiziksel reklamcılık ile ilgileniyorum. Öğrenmeyi ve paylaşmayı seviyorum. Paylaşmayı derken kısayolculardan bahsetmiyorum, gerçekten öğrenmeyi isteyen insanlarla bilgi paylaşmayı kastediyorum. Burada da elimden geldikçe bu tarz içeriklere yer vermeye çalışacağım.

Blog kullanmanın öneminden ve faydalarından daha önce bahsetmiştim, ilerleyen zamanlarda tekrar bahsederim muhtemelen. Karşılama yazısını pek fazla uzatma taraftarı değilim, okuduğun için teşekkürler. Şimdilik hoşça kal.

Alper Aydenk

Alper Aydenk

94 / Temmuz / Samsun. "God is in the details."

Yorum yap